Новини

Дошкільнята вітають мужніх і відважних солдат у День захисника України.

 

Патріотизм – це особливе безумовне й високосмислове почуття-цінність, яке характеризує ставлення особистості до свєї Батьківщини. Творчі й активні педагоги дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) повсякчас намагаються виховувати своїх дошкільнят в атмосфері шанобливого ставлення до національних святинь, традицій та надбань рідного народу.

Однією з найважливіших складових формування національно-патріотичних почуттів дошкільнят в умовах сучасної історії України є плекання в дитячих серцях шани до мужніх та відважних солдат, що захищають рідну країну у зоні АТО. Напередодні святкування Дня захисника України у дошкільному закладі проведено різні тематичні заходи: заняття, бесіди, віртуальні екскурсії, виставки малюнків та виготовлення подарунків для воїнів-захисників. Свою вправність, спритність та бажання бути схожими на козаків, як найкращих захисників рідного народу, продемонстрували дошкільнята під час спортивних змагань «Козацькі забави».

Не залишилися у ці дні осторонь і батьки наших вихованців. Вони стали активними учасниками благодійної акції-ярмарку «Допомога для мужніх солдат від матусь, татусів та малят». Завдяки активності батьків зібрано 3722 гривні, на які придбано значну кількість теплих речей. продуктів харчування та надіслано воїнам у зону АТО.