День відчинених дверей у «Золотій рибці»

Зранку 19 січня 2017 року поважні та серйозні дошкільнята вели своїх батьків, дідусів та бабусь до дитячого садка №21 «Золота рибка». І це не дивно. Адже цей день був особливим – днем, коли садок відчиненими дверима запросив дорослих познайомитися з дошкільним закладом, так би мовити, із середини: його традиціями, правилами, особливостями освітньо-виховної роботи.

День відчинених дверей вже давно став популярним серед батьків, адже завдяки різноманітним видам й формам роботи, організованим педагогами закладу, вони мають нагоду дізнатися як цікаво й невимушено можна граючись навчати й виховувати малят.

Позитивні емоції та враження викликали у батьків (та й у дошкільнят) перегляд, а подекуди й активна співпраця, в інтегрованих заняттях («У пошуках казок», середня група «А», вихователь Кічковська Н.М.; «В гостях у Рукавички», середня група «Б», вихователь Фуркало О.В.; «Візит до тітоньки Сови», середня група «В», вихователь Боднар І.В.).

У кабінеті англійської мови діти разом з батьками та вихователем Гандзюк О.І. визначали англійською мовою, які лісові мешканці залишили сліди на снігу (заняття на тему: «Footprints in winter forest»), а у кабінеті логіки міркували, рахували, робили майже наукові умовиводи разом з вихователем інтенсивного інтелектуального розвиту Бандурою Л.В. (заняття на тему: «Казкова математика»). Ознайомленню гостей із прийомами й методами формування здорового способу життя дошкільнят сприяв перегляд заняття з фізкультури на тему: «Козенята-спортсмени» (вихователь з фізичної культури Антонюк І.М.)

Активно, весело й цікаво пройшли й інші форми роботи з малятами: прогулянки, сюжетно-рольові ігри, театралізовані дійства, самостійна художня діяльність тощо.

Сподіваємося, що завдяки такому заходу батьки змогли переконатися, що виховання дітей знаходиться в умілих і турботливих руках, а педагоги закладу готові до відвертої й творчої співпраці заради створення сприятливих умов розвитку й виховання маленьких мешканців «Золотої рибки».