Новини

Майстерні творчості «Золотої рибки» для батьків

 

Хвилею позитиву, гарного настрою та доброзичливих відгуків прокотився дошкільним закладом № 21 (завідувач Кирик Л.В.) тиждень майстер-класів, організованих педагогами закладу для батьків вихованців.    Чого тільки не дізналися, навчилися татусі та матусі, бабусі й дідусі!   Матусі дошкільнят середньої групи «В» (вихователь Боднар І.В.) виготовили для своїх малюків ангелів-оберегів, заклавши у них усю батьківську любов, турботу та ніжність. Батьки ІІ молодшої групи «Б» (вихователь Пастух О.М.) змайстрували неповторні та особливі родинні дерева. Залишилося лише з малюками вклеїти фотографії усіх членів родини – нехай «ростуть» деревця та з’являються на них нові гілочки.

         Справжні іграшкові майстерні розгорнулися у вальдорфській групі (вихователь Мельник Л.М.) та в І молодшій групі «Б» (вихователь Боднар Ю.М.). У «Ліхтарику» майстрували ляльок із шкарпеток, а у «Теремку» шили кумедних м’якеньких совенят.

         І хоча тематика усіх майстерень була різною, мета їх проведення одна – залучити батьківську громаду до співпраці, до спільної справи – виховання кмітливих, винахідливих, креативних дошкільнят, допомогти батькам зрозуміти, що паростки творчих здібностей та мистецьких задатків малюків цілком знаходяться у руках люблячих батьків та турботливих вихователів.