Новини

Великодня алея «Золотої рибки» знову розквітла святковими барвами

 

Кожна пора року має свої свята та традиції, які зародилися в сиву давнину, однак наповнюють наше життя особливим сенсом і донині. Весняної пори, коли ідея перемоги добра над злом, світла над темрявою стає особливо актуальною, мільйони людей по всьому світу зустрічають найбільше християнське свято Воскресіння Хрестове.

         Щоб не втрати ниточку єдності з минулим, наповнити дитячі душі світлом та радістю педагоги дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) залучають дошкільнят до різноманітних тематичних видів діяльності: занять-роздумів, розваг, народних хороводів, екскурсій в природу, ознайомлення з народними традиціями. Та найбільш улюбленим для вихованців «Золотої рибки» та їхніх батьків стало оздоблення яскравих символів весняного свята – пасхальних яєць. Творчості та фантазії малюків у такі моменти немає меж. Візерунки на великодніх символах з’являються завдяки багатоманітним технікам: декупажу, бісероплетінню, малюванню воском, квілінгу тощо.

         Усі ці шедеври дитячої творчості можна побачити на великодній алеї «Золотої рибки», яку вже традиційно напередодні свята прикрашають усі разом – діти, батьки, педагоги.

         І нехай це велике свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, що наповнюють наші серця любов’ю і добротою.