Новини

Малята ДНЗ №21 за сталу енергію та чисте довкілля

Педагогічний колектив дошкільного закладу №21 щиро переконаний, що формування бережливого ставлення до природи, виховання еколого доцільної та економічно раціональної поведінки мають стати першочерговими складовими дошкільного виховання. Саме тому усі мешканці «Золотої рибки» – від малого до великого – щиро відгукнулися та стали активними учасниками заходів до Днів сталої енергії, що прокотилися містом.

17 травня на території стадіону національного університету імені Івана Огієнка малята разом зі своїми однолітками з усіх садочків міста взяли участь у веломарафоні «Дошкільнята за чисте повітря», до якого долучилися батьки та педагоги.

Увагу перехожих біля навчально-тренувальної бази національного університету імені Івана Огієнка по вулиці Лесі Українки привернула вулична арт-галерея малюнків на тему «Мама, тато і я – ЕКОсім’я». Автори оригінальних полотен – діти та батьки – продемонстрували своє бачення та вирішення екологічної проблеми. Всі команди приготували також постери на тему «Ефективне використання енергії – ключ до успішного розв’язання екологічних проблем».

За підтримку і любов до свого міста, за прагнення рости здоровими і дбайливими господарями на чистій планеті дошкільнята отримали подарунки від міської влади та управління освіти і науки: спортивне обладнання м’ячі, кеглі,  стрибалки та книжки-розмальовки про чисте довкілля.