Заклад дошкільної освіти №21 «Золота рибка» функціонує з 1972 року. Цього ж року до основної споруди закладу було добудовано корпус по вул. Гагаріна, завдяки чому наш садок став одним із найбільших у місті.
Більше 20 років закладом опікувалося Кам’янець-Подільське ВО «Електроприлад», а у 1993 році відбулася передача дошкільного навчального закладу на баланс міського відділу освіти.
У дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» вихованням та розвитком дошкільнят опікуються 92 працівника, з них 53 педагога та 39 технічних працівників.
За більш як 40 років існування у «Золотій рибці» відбулося чимало важливих та знаменних подій.
Дошкільний навчальний заклад з перших років існування є базовим з питань фізкультурно-оздоровчої роботи. Найголовнішим у роботі колективу є забезпечення комплексного підходу до гармонійного формування усіх складових здоров’я вихованців, створення здоров’язберігаючого освітнього простору як головної передумови поліпшення фізичного, психічного та емоційного гарту дошкільнят.
Колектив дошкільного навчального закладу одним з перших ефективно впроваджував досвід з питань фізкультурно-оздоровчої роботи колег-дошкільників Литви, Болгарії, Росії.
У 1989 році в закладі відкрито фізіотерапевтичний та маніпуляцій кабінети, а з 1990 року у садку запроваджено ризький метод загартування дошкільнят. Педагоги закладу спрямовують діяльність на вдосконалення інфраструктури дошкільного закладу, працюють у режимі комплексного здійснення лікувально-профілактичної, фізкультурно-оздоровчої та просвітницької діяльності.
Творчий колектив закладу завжди був активним учасником оглядів художньої самодіяльності, різноманітних конкурсів та фестивалів.
У 1994 році за рішенням міського виконавчого комітету м. Кам’янця-Подільського при дошкільному навчальному закладі відкрито дефектологічний пункт (ДКП), у 2000р. його перейменовано у міську психолого-медико-педаг
огічну консультацію.
В закладі дошкільної освіти «Золота рибка» з 1997 року функціонує єдина у Хмельницькій області вальдорфська група, у якій виховання і навчання дітей базується на положеннях педагогіки Рудольфа Штайнера. Дошкільний заклад є членом Міжнародної Асоціації вальдорфських ініціатив в Україні. Вихователі групи навчались на міжнародних курсах з вальдорфської педагогіки в м. Одеса, постійно підвищують свою кваліфікацію на тематичних семінарах, конференціях (Міжнародний семінар вихователів вальдорфських дитячих садків, м. Київ, 2003р., ХІІ Всеукраїнська конференція вихователів вальдорфських дитячих садків, м. Київ, 2011р. тощо)
У 2000 році в закладі дошкільної освіти відкрито групу спеціального призначення для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Режим дня та орієнтовний розклад розвивально-пізнавальної діяльності в групі підпорядковано особливостям роботи з даними дітьми. Спеціально розроблена модель режиму групи включає вправи корегуючої гімнастики, 10-денний курс лікувального масажу кожних два місяці, заходи за рекомендаціями ортопеда (індивідуальний ортопедичний режим), щоденні заняття ЛФК.
Цього ж року в закладі дошкільної освіти розпочала свою роботу група інтенсивного інтелектуального розвитку.
У 2001році з метою поглиблення змісту та прискорення темпів подальшого розвитку освіти в закладі дошкільної освіти №21 методичний кабінет реорганізовано в інформаційно-методичний центр (ІМЦ).
Педагогічний колектив закладу плідно співпрацює з батьківською громадою. У 2005 році батьками та трудовим колективом ДНЗ було створено Благодійний фонд допомоги розвитку ДНЗ №21 "Дитинство". Головною метою створення Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах освітньо-виховної роботи та розвитку навчально-матеріальної бази ДНЗ №21 «Золота рибка». Стратегічним завданням фонду є залучення коштів для добудови дитячого басейну. Акція «Басейн всією громадою» проходить під патронатом олімпійських чемпіонів з плавання Яни Клочкової, Дениса Силантьєва та заслуженого тренера України Ніни Кожух. Дана акція не має аналогів в Україні.
У2008 році дошкільний заклад був залучений до проведення Всеукраїнської наради за участю міністра освіти і науки України, начальників управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з питання організації завершення 2007-2008 навчального року та підготовки до підсумкової колегії Міністерства освіти і науки з питання «Про підсумки розвитку загальної, середньої та дошкільної освіти в 2007-2008 н.р. та завдання на 2008-2009 н.р., спрямовані на реалізацію Указу Президента від 20.03.2008р. №244/2008 «Про додаткові заходи щодо поліпшення якості освіти в Україні».
2023 - За результатами міського мистецького марафону "Єдине дошкілля" заклад дошкільної освіти №21 "Золота рибка" посів І місце
2023 - Вихователі старших груп Повознікова Л.В, Журенко Я.В., Заяць К.М., провели Всеукраїнське заняття доброти у рамках просвітницько-виховного проєкту.
2021 - За результатами конкурсного проєкту інтернет-порталу рейтингу освітніх закладів України у 2021 році заклад дошкільної освіти посів 2 місце у загальному заліку лайт-конкурсу «Краще оздоблення актової зали ЗДО»
та 2 місце у загальному заліку лайт-конкурсу «Краща спортивна кімната ЗДО».
2021 - Вихователів Боднар Ю.М., Гораш Т.П., Пирогівську І.В. визнано переможцями конкурсу «Стіни, стеля і підлога, які говорять – 2020» (журнал «Дошкільне виховання», №3, 2021р.).
2021 - Вихователі вальдорфської групи Підлісна Ю.А., Мельник Л.М. стали переможцями конкурсу «Освітні технології – 2020» (журнал «Дошкільне виховання», №3, 2021р.)
2021 - Вихователі старших груп Пирогівська І.В., Фуркало О.В., Боднар І.В. провели Всеукраїнське заняття доброти «Гуманне ставлення до тварин» у рамках просвітницько-виховного проєкту.
2021 - міський конкурс педагогічних проектів «Калейдоскоп педагогічних ідей з формування математичної компетенції дошкільників»
2021 - міський відео-конкурс поетичної творчості «Люби і шануй свою рідну Україну!» (вихованка старшої групи Королюк Софія, диплом ІІІ ступеня, вихователі Гораш Т.П., Пирогівська І.В.)
2020 рік. У конкурсі професійної майстерності «Вихователь року – 2020» дошкільний заклад представила вихователь Боднар Ірина Володимирівна та отримала третє місце.
2020 рік. В закладі завершено облаштування арт-студії. У затишних, комфортних, сучасних умовах вихованці «Золотої рибки» матимуть змогу навчатися гри у шахи, шашки та розвивати творчі здібності у різних видах образотворчого мистецтва.
2020 рік. І місце у Всеукраїнському конкурсі «Розкажи про вакцинацію так, аби тебе почули».
2019 рік. За підсумками міського конкурсу хореографічного мистецтва «Мистецькі намистинки» танцювальний колектив «Золотої рибки» посів 3-тє призове місце в одній з вікових груп.
2019 рік. Юні актори закладу у рамках проведення міського дитячого творчого конкурсу «Жива казка» представили казку «Украдений сміх» та отримали І місце у номінації «Авторська казка»..
2019 рік. На базі закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» відбувся міський теоретико-практичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти на тему: «Формування нового освітнього простору закладу дошкільної освіти в умовах реформи НУШ» за участі професора кафедри музично-естетичних та художніх технологій факультету дошкільної освіти ХНПУ імені Г. С. Сковороди, лауреата міжнародних і Всеукраїнських конкурсів та фестивалів композиторів, педагогів, ігромайстерності Шутя Миколи Миколайовича.
2019 рік. За підсумками роботи у 2018-2019 навчальному році колектив дошкільного закладу нагороджено Грамотою виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради у номінації «Освітня діяльність».
2019 рік. Участь у вересневих міських конкурсах вкотре стала переможною: педагогічний колектив отримав перше місце у конкурсі відеороликів «Заклад дошкільної освіти – це …» та друге місце у конкурсі мультимедійних посібників «English for children».
2019 рік. У рамках міського конкурсу захисту проектів «Автограф фахівця – стіни, що говорять» вихователі-початківці закладу Михалкіна Ілона Олексіївна та Пирогівська Ірина Василівна, які є членами асоціації «Молоде коло», презентували педагогічний проект «Формула розвитку дошкільнят: «Стіни, які говорять» + «Едьютейнмент» та отримали почесну срібну нагороду.
2018 рік – практичний психолог Євчук Л.М. стала переможцем («Гран-прі») у міському конкурсі професійної майстерності «Кращий практичний психолог».