Дошкільний навчальний заклад №21 «Золота рибка» функціонує з 1972 року. Цього ж року до основної споруди закладу було добудовано корпус по вул. Гагаріна, завдяки чому наш садок став одним із найбільших у місті.     

     Більше 20 років закладом опікувалося Кам’янець-Подільське ВО «Електроприлад», а у 1993 році відбулася передача дошкільного навчального закладу  на баланс міського відділу освіти.

        У дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» вихованням та розвитком дошкільнят опікуються 92 працівника, з них 53 педагога та 39 технічних працівників.

        За більш як 40 років існування у «Золотій рибці» відбулося чимало важливих та знаменних подій.

        Дошкільний навчальний заклад з перших років існування є базовим з питань фізкультурно-оздоровчої роботи. Найголовнішим у роботі колективу є забезпечення комплексного підходу до гармонійного формування усіх складових здоров’я вихованців, створення здоров’язберігаючого освітнього простору як головної передумови поліпшення фізичного, психічного та емоційного гарту дошкільнят.  

Колектив дошкільного навчального закладу одним з перших ефективно впроваджував досвід з питань фізкультурно-оздоровчої роботи колег-дошкільників Литви, Болгарії, Росії. 

     У 1989 році в закладі відкрито фізіотерапевтичний та маніпуляцій кабінети, а з 1990 року у садку запроваджено ризький метод загартування дошкільнят. Педагоги закладу спрямовують діяльність на вдосконалення інфраструктури дошкільного закладу, працюють у режимі комплексного здійснення лікувально-профілактичної, фізкультурно-оздоровчої та просвітницької діяльності.

Творчий колектив закладу завжди був активним  учасником оглядів художньої самодіяльності, різноманітних конкурсів та фестивалів.

         У 1994 році за рішенням міського виконавчого комітету м. Кам’янця-Подільського при дошкільному навчальному закладі          відкрито дефектологічний пункт (ДКП), у 2000р. його перейменовано у міську психолого-медико-педаг

огічну консультацію.

В дошкільному закладі «Золота рибка» з 1997 року функціонує єдина у Хмельницькій області вальдорфська група, у якій виховання і навчання дітей базується на положеннях педагогіки Рудольфа Штайнера. Дошкільний заклад є членом Міжнародної Асоціації вальдорфських ініціатив в Україні. Вихователі групи навчались на міжнародних курсах з вальдорфської педагогіки в м. Одеса, постійно підвищують свою кваліфікацію на тематичних семінарах, конференціях (Міжнародний семінар вихователів вальдорфських дитячих садків, м. Київ, 2003р., ХІІ Всеукраїнська конференція вихователів вальдорфських дитячих садків, м. Київ, 2011р. тощо) 

У 2000 році в дошкільному закладі відкрито групу спеціального призначення для дітей з порушенням опорно-рухового апарату. Режим дня та орієнтовний розклад розвивально-пізнавальної діяльності в групі підпорядковано особливостям роботи з даними дітьми. Спеціально розроблена модель режиму групи включає вправи корегуючої гімнастики, 10-денний курс лікувального масажу кожних два місяці, заходи за рекомендаціями ортопеда (індивідуальний ортопедичний режим), щоденні заняття ЛФК.   

Цього ж року в дошкільному навчальному закладі розпочала свою роботу група інтенсивного інтелектуального розвитку.

         У 2001році з метою поглиблення змісту та прискорення темпів подальшого розвитку освіти в дошкільному навчальному закладі №21 методичний кабінет реорганізовано в інформаційно-методичний центр (ІМЦ).

         Педагогічний колектив закладу плідно співпрацює з батьківською громадою. У 2005 році батьками та трудовим колективом ДНЗ було створено Благодійний фонд допомоги розвитку ДНЗ №21 "Дитинство". Головною метою створення Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах освітньо-виховної роботи та розвитку навчально-матеріальної бази ДНЗ №21 «Золота рибка». Стратегічним завданням фонду є залучення коштів для добудови дитячого басейну. Акція «Басейн всією громадою» проходить під патронатом олімпійських чемпіонів з плавання Яни Клочкової, Дениса Силантьєва та заслуженого тренера України Ніни Кожух. Дана акція не має аналогів в Україні.

У2008 році дошкільний заклад був залучений до проведення Всеукраїнської наради за участю міністра освіти і науки України, начальників управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з питання організації завершення 2007-2008 навчального року та підготовки до підсумкової колегії Міністерства освіти і науки з питання «Про підсумки розвитку загальної, середньої та дошкільної освіти в 2007-2008 н.р. та завдання на 2008-2009 н.р., спрямовані на реалізацію Указу Президента від 20.03.2008р. №244/2008 «Про додаткові заходи щодо поліпшення якості освіти в Україні».

2010 рік – педагогічний колектив закладу отримав Гран-прі в міському конкурсі на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах.

2012 рік – за вагомі здобутки у сфері освіти колектив дошкільного навчального закладу №21 нагороджено Дипломом Хмельницької облдержадміністрації та занесено на обласну Дошку Пошани «Кращі люди Хмельниччини».


2013 рік – молоді педагоги закладу, члени міської асоціації «Нове коло» посіли почесне І місце у міському конкурсі «Символіка дошкільного закладу».


2013 рік – вихователь Бандура Л. В. визнана дипломантом міського конкурсу «Вихователь року» та нагороджена Дипломом управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.

2014 рік – педагогічний колектив нагороджено Дипломом Міністерства освіти і науки України Освітній портал «Педагогічна Преса» переможця Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва дошкільнят.

2014 рік – за підсумками роботи дошкільних закладів міста у 2013-2014 навчальному році педагогічний колектив дошкільного закладу посів І місце та отримав перехідний прапор за вагомі успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління.


2015 рік – Віце-президент Національної академії наук України Пирожков Сергій Іванович нагородив колектив дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» нагрудним знаком «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» та урочисто вручив освітнє видання «Науковці та освітяни України».


2015 рік – кухар Вознюк В.В. отримала ІІ місце у міському конкурсі «Кращий кухар дошкільного навчального закладу.


2016 році медична сестра Гонківська Н.М. отримала І місце у міському конкурсі «Краща медична сестра дошкільного навчального закладу».


2016 рік – педагоги-початківці закладу, члени міської асоціації «Нове коло», стали переможцями («Гран-прі») міського конкурсу план розвитку дошкільного закладу «Горизонт – 2020».


2017 рік – члени міської асоціації молодичих педагогів «Нове коло» отримали І місце у міському конкурсі-захисті проектів «Сучасні технології для партнерської взаємодії з батьківською громадою».


У 2017 році вихователь Кічковська Н.М. посіла ІІ місце у міському конкурсі професійної майстерності «Вихователь року».


У 2017 році у дошкільному закладі відкрито групу спеціального призначення для дітей з порушенням мовлення. Важливою складовою діяльності групи є корекійно-розвиткова робота з дітьми яку здійснює вчитель-логопед.

2017 рік – машиніст з прання білизни Буйняк В.А. нагороджена Почесною грамотою за ІІ місце у міському конкурсі «Краща праля дошкільного навчального закладу.


2018 рік – практичний психолог Євчук Л.М. стала переможцем («Гран-прі») у міському конкурсі професійної майстерності «Кращий практичний психолог».


2018 рік – педагоги-початківці закладу, члени міської асоціації «Нове коло» взяли участь у міському конкурсі-захисті проектів «Сучасні технології професійного спілкування – блог педагога» та нагороджено Дипломом управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.