Будьте щасливими

 Жан-Жак Руссо стверджував, що для щастя необхідні три умови: гарний банківський рахунок, гарний кухар і гарний шлунок. Американські психологи після п’ятнадцятирічних досліджень зробили свій висновок:

 Любіть своїх близьких.

Приділяйте більше часу тим, кого любите, і ви частіше будете відчувати себе щасливим.

 Віддавайте багато сил роботі.

Якщо ви роботу любите, трудіться якомога більше. Якщо не любите, постарайтеся роботу змінити, це буде вигідно і для вас, і для суспільства. На роботі ми проводимо більшу частину свого життя і не потрібно перетворювати цей час на муки.

 Допомагайте іншим людям.

У вас глибоко закладений альтруїзм — потреба допомагати оточуючим безкорисливо. Допомагаючи іншим, ви, по-перше, починаєте поважати себе, по-друге, знімаєте з себе психологічні і фізичні стреси. Результат — глибоке задоволення життям.

 Спробуйте стати щасливими!

Постежте за собою, від чого у вас з’являється гарний настрій, чому ви радієте, і прямуйте до цього (зрозуміло, не конфліктуючи з законом).

 Фізична активність.

Поки що не зовсім зрозуміло чому але будь-яка фізична активність дає здоровій людині справжню насолоду. Академік Павлов називав це почуття «м’язовою радістю». Існує теорія, згідно з якою при фізичних зусиллях у мозку виробляються своєрідні природні наркотики, що приз водять до ейфорії. Годиться біг, лижі, будь-які види спорту, танці — все, що вам посильно.

 Внесіть у своє життя щось нове.

Нас з дитинства запевняють, що найкраще — розмірене життя. Постійний режим дня, тривалі звички, відданість одній роботі, відпустка рік у рік в одному й тому ж місці — все це непогано. Але людина потребує нового! Спробуйте інколи поїхати на роботу іншим маршрутом, заведіть нове хобі, візьміть відпустку у незвичний для вас час!

 Не впадайте у відчай, якщо інколи почуваєте себе дуже нещасним.

Існує закон психологічного маятника: сьогодні ви щасливі, але неминучий і зворотний стан. Причому ті, у кого маятник найбільше відхиляється до «плюсової» позначки, мають примиритися з тим, що великим буде розмах у «мінусовий» бік. Зате потім — знову «плюс».