Лист звернення до дітей групи "Метелики"

Привіт, метелики!

Нарешті до нас завітала весна! Ми так довго на неї чекали! Побачивши, як швидко розквітли підсніжники та тюльпани, вирішили, що нарешті буде тепло і сонячно. Але весна ще дрімає, вона ще добре не прокинулась, бо перед нею довго господарювала зима. Саме тому за вікном ще прохолодно, інколи накрапає дощик, а зранку таке морозне повітря. Давайте допоможемо весні прокинутися від сну. Щоранку ми будемо розплющувати свої оченята, відкривати шторки, посміхатися новому дню, бажати усім гарного настрою і робити разом з батьками веселі ранкові вправи. Тоді весна побачить, як кожен з нас її любить, і почне дарувати все більше і більше тепла, а сонечко грітиме нас своїми промінчиками сильніше і довше.

Тож від завтра ми з вами, прокинувшись, повинні гарно-гарно посміхнутися, побажати усім доброго ранку та міцного здоров’я. А після цього зробити веселу руханку, щоб весна побачила, які активні діти чекають на її тепло.

З любов’ю, ваші вихователі