Олімпійське свято у «Золотій рибці»

Основним завданням у дитячому садку є збереження та зміцнення здоровя дошкільників шляхом популяризації спорту, залучення дітей до активного способу життя, рухової активності, долучення усіх учасників до цінностей олімпійського руху в Україні.

15-16 вересня 2020 року у рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня

у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Людмила Вікторівна) відбувся «Олімпійський тиждень» під девізом: «Здорова дитина – щаслива країна».

Спритність, швидкість, згуртованість продемонстрували дошкільнята у спортивному марафоні на коротку дистанцію.

Особливий заряд позитивних емоцій отримали вихованці під час перегонів на самокатах.

Не залишилися поза увагою і дорослі. В он-лайн режимі батьки отримали поради щодо фізичного виховання дітей в сім`ї, облаштування спортивного куточка в дитячій кімнаті, про загартування, оздоровчий режим вдома тощо.

Усі спортивні заходи у ЗДО проведено з максимальним дотриманням вимог карантинних правил.