Про здоровя дбаємо – безпеку вивчаємо

Народна мудрість говорить: «Немає нічого дорожчого за життя і здоров’я людини». Сьогодення вимагає від сучасної дитини уміння вирізняти основні небезпечні чинники довкілля, знати правила безпечної поведінки як вдома, так і поза межами домівки.

Саме тому з 19.04. по 23.04 2021 року у дошкільному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) творчо та результативно пройшов «Тиждень безпеки дитини».

Цікаво та емоційно проходили різні форм роботи (інтерактивні заняття, ігри-стратегії: «Дорога, рух, транспорт», «З світлофором дружимо», «Відважні пожежники», «Професії для сміливих», «Будемо обачними», полілоги, квести, ігрові тренування тощо) під час яких діти навчалися правил дорожнього руху, розв’язувати складні життєві ситуації, захищати себе та друзів від небезпеки, поглибили уявлення про небезпечну та відважну роботу рятівників спецслужб – патрульної, пожежної, швидкої допомоги.

Формуємо необхідну життєву скарбничку дітей разом!