Святкуємо разом!

Сьогодні у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» було спекотно від дитячого сміху, веселих ігор та спортивних змагань, які згуртували дітей та дорослих.

Для усіх, хто любить малювати працював Арт-вернісаж «Пензлик малює літо». Дитячі шедеври прикрашали територію дитячого садка та дивували дорослих.

Святково вбраний майданчик привітно зустрів усіх мешканців нашого садка музичною розвагою «Теплішає на світі, коли радіють діти». Справжнє захоплення у перехожих викликав флешмоб «Веселковий хіт-парад».

Спритні та сміливі малюки взяли участь у Олімпійському самокатопробігові.

Для винахідливих дітей працював салон конструкторських мрій «Будують діти креативне літо».

А лагідний літній вітерець дозволив провести Свято вітрячка.

Любі наші малята, ростіть здоровими та радісними, допитливими та чуйними. Нехай дитячі мрії обов’язково здійснюються!