Як привчити дитину до горщика
Більшість батьків однорічних дітей можуть визначити, коли малюк збирається сходити до туалету: діти можуть бути дуже постійними у своїх звичках, вони також можуть напружуватися і навіть червоніти. Якщо ви будете регулярно висаджувати свою однорічну дитину на горщик в потрібний час, ви швидше за все зможете протягом декількох днів обходитись без брудних підгузків, але це не означає, що ваша дитина навчилася контролювати себе. Діти готові до цього, лише коли у них достатньо розвинуться м'язи, що в більшості випадків відбувається у віці 18 місяців - 2,5 роки. Скільки б ви не витрачали сил на те, щоб привчити дитину до горщика, вона навряд чи залишиться сухою і вдень, і вночі, поки їй не виповниться приблизно 2,5 роки, а деяким дітям потрібно для цього більше часу.
У наш час одноразових підгузків, пральних машин та сушарок, а також спеціальних підкладок для матраців не варто робити проблему з привчанням до горщика. Залиште це до того часу, коли ваша дитина буде готова до цього.
Перш ніж приступити проаналізуйте:
Чи готова дитина?
Ви не зможете привчити до горщика дитину, що сама фізично не готова до цього. Вона повинна вміти самостійно стояти і ходити; сідати на низький стільчик і вставати з нього, не падаючи; без надмірних зусиль знімати і одягати штанці (дитина, одягнена у джинси з "блискавкою" чи ґудзиками на ремінці або в комбінезоні, не зможе обійтися без допомоги дорослих).
Якщо дитина дає вам зрозуміти, що саме вона збирається зробити, або повідомляє вам про скоєне заднім числом, це вже вказує на те, що дитина готова до привчання. Точно так само, якщо протягом пари годин між мокрими підгузками дитині вдається залишатися сухою. І нарешті, дитина повинна знати, які слова використовуються у вашій родині (до прикладу, "піпі")
Як привчити дитину до горщика?
Щоб вийшло
Чого не можна робити
Нічний час
Деякі діти привчаються до горщика швидко, іншим потрібен більше часу, перш ніж вони залишаться сухими і вдень, і вночі. Деякі діти продовжують робити помилки навіть після того, як пішли до школи. Якщо у вас або вашого чоловіка були проблеми з мокрим ліжком, є ймовірність, що вони будуть і у вашої дитини. Тому не поспішайте залишати малюка без підгузка у нічний час. Відмовлятися від нього можна тоді, коли дитина протягом декількох тижнів залишається сухою до ранку.