НОВИНИ


Сади Перемоги

Дошкільнята закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» долучилися доміської традиційної акції «Сади Перемоги». Квітни, наша Україно! Дбаємо про тебе


* * *

Психологічний інтенсив

11.04.2024 року у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка»відбувся психологічний інтенсив «Булінг в ЗДО: що варто знати»організований практичним психологом Ларисою Євчук.Увагу приділили підвищенню рівня поінформованості педагогів пробулінг, обговорили методи протидії булінгу в закладі, практикували сучасніефективні засоби спілкування з батьками та вихованцями.


* * *

Весняна толока у «Золотій рибці»

Уже традиційно, щороку навесні, у закладі дошкільної освіти №21«Золота рибка» проводиться весняна толока. Ось і у ці весняні дні 10 – 11квітня усі дорослі активно долучилися до впорядкування території дитячогосадка.Сонячна тепла погода сприяла тому, щоб усі працювали дружно тазавзято. Всі отримали задоволення від ошатної та квітучої території нашогозакладу.


* * *

Професійно зростаємо

02 квітня 2024 року консультант ЦПРПП Кам’янець-Подільської міськоїради Людмила Осадчук провела педагогічний коучинг для педагогічнихпрацівників закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка». Під час заходупедагоги пропрацювали індивідуальну траєкторію професійного розвитку,окреслили цілі та шляхи по їх досягненню, спільно проаналізуваликомпетентності за Професійним стандартом вихователя.


* * *

Прилітай пташечко, прилітай!

З 8 по 13 лютого у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) пройшли тематичні дні «Птахи – наші друзі менші», упродовж яких малята разом з педагогами пізнавали цікавий світ пернатих, вчилися дбати про них, вивчали особливості життя птахів.


* * *

Вервечка казок у «Золотій рибці»

Казковими пригодами розпочалася прогулянка малят у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка».


* * *

Снігові фантазії «Золотої рибки»

Цьогоріч сніг у нашій місцевості справжнє диво. Щойно насипало вдосталь снігу, як педагоги дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) скористалися шансом і організували цікаві ігри з дітьми на свіжому повітрі, влаштували зимову казку на майданчиках дитячого садка.


* * *

Засідання Команди супроводу дітей з ООП

26.01.2021 року у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) відбулося чергове засідання Команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Найголовнішим завданням педагогів закладу є психічне, фізичне та емоційне здоровя дітей. Учасники засідання обговорювали динаміку розвитку дітей, які відвідують групи спеціального призначення, планували стратегію подальшої взаємодії щодо повноцінного, гармонійного розвитку вихованців.


* * *

Зимова казка у «Золотій рибці»

З 19.01. по 21.01.2021 року у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) відбувся Театральний сезон «Зимові історії».


* * *

Зловили сніг у «Золотій рибці»

Чистий сніжок, морозець, крижані гірки поліпшують настрій і дорослим і малюкам. Щойно зима запорошила сніжком, вихованці дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) взялися за лопатки, відерця, формочки та сніголіпи. Веселі ігри, цікаві заняття, експериментування з снігом не залишили байдужими нікого.


* * *

Психологічний супровід педагогів

14 січня 2021 року в закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Л. В. Кирик) відбулось засідання професійної майстерні для педагогів-початківців «Конфлікт дитини з однолітками: як реагувати вихователю», яке провела практичний психолог Лариса Євчук. 


* * *

Віночок Різдвяних свят у «Золотій рибці»

З прийдешніми Різдвяними святами дзвінко залунала щедрівочка на території закладу дошкільної освіти №21 (завідувач Кирик Л.В.)

Так, 13 січня, для усіх мешканців «Золотої рибки» розпочалося святкування Маланки, свята яке вплетене у віночок Різдвяних свят.


* * *

Новорічна казка у «Золотій рибці»

Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саменоворічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань.


* * *

Прилучаємо до народних традицій

11 грудня в закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) дошкільнята старших груп поринули у світ давніх звичаїв і традицій українського народу. 


* * *

Працюємо за викликами сьогодення.

4 грудня 2020 року у дошкільному навчальному закладі (в он-лайн форматі, платформа ZOOM) відбулася педагогічна рада на тему: «Формування екологічної свідомості дошкільників через розуміння взаємообумовленості існування людини і природи».


* * *

Робити добро так легко!

Традиційно, щороку малята закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) разом із батьками та педагогами активно долучилися до благодійної передсвяткової акції військовослужбовцям в м. Слов’янськ та м. Краматорськ. 


* * *

«Тиждень безпеки дитини» у Золотій рибці

Збереження життя та здоров’я дитини – найважливіший пріоритет у роботі  педагогічних працівників. Уже традиційно  у закладі дошкільної освіти  №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) з 16.11. по 20.11. 2020 року проведено тематичний тиждень безпеки дитини.


* * *

Всесвітній День толерантності в Золотій Рибці

16 листопада 2020 року в рамках Всесвітнього Дня толерантності в закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) проведено тематичні заходи: дитячий конкурс малюнків «Подаруй посмішку», «Діти малюють мир», колективний колаж «Збережемо нашу планету»; розвиваючі заняття «Пригоди на стежині добра», «Чарівні слова», інтерактивні та дидактичні ігри «Комплімент», «Усмішка по колу», «Хороші справи робити легко», «Подарунок другу», «Квітка Добра» тощо.


* * *

Міжнародний день логопеда у Золотій Рибці

Професія логопеда - досить важлива та цінна, особливо у роботі з дітьми дошкільного віку. Вчитель-логопед допомагає дітям долати труднощі, від яких залежить успішне навчання в школі та взаємовідносини з людьми.


* * *

Засідання педагогічної школи Рудольфа Штайнера

У закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) продовжила роботу традиційна дворічна педагогічна школа Рудольфа Штайнера. 10 листопада у форматі ZOOM-конференції зустрілися вихователі дитячих садків міста – прибічники вальдорфського виховання. 


* * *

Осінь щедра на дарунки мандрувала у садку

Різнобарвне листя, шишки, каштани, жолуді – щедрі дари осені, які так полюбляють збирати діти. Саме усе це в руках малюків оживає та перетворюється на сміливі фантастичні шедеври.


* * *

Історичні події очима маленьких українців.

28 жовтня вся наша країна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії — День визволення України від фашистських загарбників.


* * *

«Україна – це ми!»

Наближається День захисника України та День Українського козацтва, який традиційно святкуємо 14 жовтня.


* * *

Країна Знань у малюнках

 Усі дошкільнята мріють дізнаватися про щось цікаве, пізнавати багатогранний навколишній світ, отримувати відповіді на свої безкінечні «Чому?, Як?, Коли?». 


* * *

Онлайн челендж поетичної творчості

Більше відео далі


* * *

День здоров`я у «Золотій рибці»

24 вересня 2020 року вихованці та педагоги закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» вправно та дружньо святкували День здоров`я під девізом: «Спорт-це дружба! Спорт – це сила! Спорт дає всім дітям крила!»


* * *

День творчості у «Золотій рибці»

23 вересня у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) у рамках міських заходів до дня Дошкілля відкрито творчий вернісаж «Яскраві фарби дитинства».


* * *

День креативності у «Золотій рибці»

22 вересня у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л. В.) у рамках загальноміських заходів до Дня Дошкілля організовано LEGO-грай  «Чудова країна дитинства».


* * *

День Чарівної казки у «Золотій рибці»

21 вересня у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л. В.) розпочалося радісне святкування Дня Дошкілля.


* * *

Олімпійське свято у «Золотій рибці»

Основним завданням у дитячому садку є збереження та зміцнення здоровя дошкільників шляхом популяризації спорту, залучення дітей до активного способу життя, рухової активності, долучення усіх учасників до цінностей олімпійського руху в Україні.


* * *

Достойні нагороди

За підсумками роботи 2019-2020 навчального року колектив дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка», завідувач Кирик Людмила Вікторівна, урочисто нагороджено Грамотою виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради за друге місце серед кращих закладів дошкільної освіти, за вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.


* * *

Свято під відкритим небом у «Золотій рибці»

Перший осінній день — урочистий для кожного, передусім, для дітей.

Кращий початок нового навчального року – веселе свято для малюків!

Першого вересня заклад дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) гостинно зустрів своїх малюків.


* * *

Міжнародний день дружби у «Золотій рибці»

30 липня Всесвітній день дружби для вихованців ЗДО №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) промайнув у веселих іграх та забавах (зі збереженням дистанції, як і годиться під час адаптивного карантину).


* * *

Чому усміхаються діти? Радіють барвистому літу!

 

Читати далі


* * *

Вірш звернення до усіх дітей дошкільного навчального закладу «Золота рибка»

Настанова для дітей

Так несподівано й раптово,

Ми змушені сидіти вдома.

Не треба рано прокидатись,

Ще можна в ліжку повалятись.

В садок не треба поспішати

І шапку знову одягати.

Усі затихли, усі вдома,

Не каже тато вже про втому.

А мама слухає новини –

Там кажуть: всі на карантині.

А що таке той карантин? –

Питаю тата поміж тим.

А він, всміхнувшись, мені каже:

Це коли вдома ми всі разом.

Ну а чому гулять не можна?

Питаю я уже тривожно.

Тому що вірус злісний ходить.

І всіх нечемних він знаходить.

А що за вірус? Чим страшний?

Спитав я – тато знов сумний.

Цей вірус – це страшна хвороба.

Лютує він і лихо робить.

Йому байдуже: молодий

Чи зовсім ти уже старий.

Готовий він на всіх напасти!

Такий от, covid-19!

Тож, аби він не зміг прийти,

Себе потрібно берегти!

Частіше руки мити з милом,

Робить зарядку, що є сили.

Провітрювати щодня хату,

В усіх кімнатах прибирати.

Буду казать всім без зупинку:

Як хочеш пчихнуть – то в хустинку.

Будь чемним і слухняним будь.

І всіх цих правил не забудь.

Ти зрозумів мою науку?

 – Ага, піду помию руки!

 

© Валентина Бординюк


* * *

Лист звернення до дітей групи "Сонечко"


* * *

Поради батькам групи "Бджілка"


* * *

Поради батькам групи "Усмішка"


* * *

Лист звернення до дітей групи "Капітошка"


* * *

Лист звернення до дітей групи "Усмішка"


* * *

Лист звернення до дітей групи "Зернятко"


* * *

Лист звернення до дітей групи "Гномики"


* * *

Лист звернення до дітей групи "Бджілка"


* * *

Лист звернення до дітей групи "Метелики"


* * *

Лист звернення до дітей групи "Веселка"


* * *

Гуманне та відповідальне ставлення до тварин виховується змалку

2 березня дошкільнята старшого віку ЗДО №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) разом із малюками усієї країни уже традиційно долучилися до просвітницько-виховного проекту, започаткованого Благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа». 


* * *

Відбувся тиждень педагогічної майстерності

З 24 по 28 лютого в закладі дошкільної освіти №21 (завідувач Кирик Л.В.) відбувся тиждень педагогічної майстерності. 


* * *

Конкурс «Вихователь року – 2020»

Завершився конкурс професійної майстерності «Вихователь року – 2020». У конкурсі змагалися 18 вихователів закладів дошкільної освіти міста.


* * *

Чиста планета в наших руках!

14 лютого на базі закладу дошкільної освіти №21 (керівник Кирик Л.В.) відбулося чергове засідання міської творчої групи з впровадження в практику роботи закладів дошкільної освіти програми «Дошкільнятам – освіта сталого розвитку». 


* * *

Арт-студія «Золотої рибки»

В дошкільному навчальному закладі №21 завершено облаштування арт-студії. У затишних, комфортних, сучасних умовах вихованці «Золотої рибки» матимуть змогу навчатися гри у шахи, шашки та розвивати творчі здібності у різних видах образотворчого мистецтва.


* * *

Взаємодія з батьківською громадою – рушій дошкільної освіти!

28 січня в дошкільному навчальному закладі № 21 «Золота рибка» відбулася зустріч голів батьківських комітетів груп з головою Благодійного фонду ДНЗ № 21 «Дитинство» Паладійчуком А.В., головою батьківського комітету садка Сірою А.О., завідувачем ДНЗ Кирик Л.В.


* * *

«Золота рибка» гостинно запрошує…»

21 січня 2020 року у закладі дошкільної освіти № 21 (завідувач Кирик Л.В.) відбувся день відчинених дверей: «Золота рибка» гостинно запрошує…».


* * *

Педагоги і батьки – партнери

У закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) триває фестиваль інтерактивних форм взаємодії з сім’єю «У єдиному колі».


* * *

Педагоги і батьки – партнери

Партнерська взаємодія, спільні заходи з родинами вихованців дають змогу побачити один в одному однодумців, союзників у досягненні спільної мети – гармонійного розвитку особистості малят.


* * *

Буду я як тато – сильним підростати

6 грудня в рамках святкування Дня Збройних Сил України у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (керівник Кирик Л.В.) відбулися спортивні змагання «Буду я як тато – сильним підростати».


* * *

Формула розвитку дошкільнят

27 листопада відбувся міський конкурс захисту проектів «Автограф фахівця – стіни, що говорять». Вихователі-початківці, які є членами асоціації «Молоде коло», презентували своє бачення візуалізації знань і процесів занурення  дошкільників в освітній простір дитячого садка.


* * *

«Тиждень безпеки дитини» у «Золотій рибці»

Народна мудрість говорить: «Посієш звичку – пожнеш характер». Тож формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі.


* * *

Знає в садочку кожна дитина: Україна й Польща – Європейська родина

4 листопада 2019 року заклад дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) відвідала польська делегація з міста Каліш на чолі з президентом К. Кінастовські і заступником міського голови Кам’янець-Подільської міської ради В.Савчуком. 


* * *

Покладання квітів до Меморіалу Слави

28 жовтня справжні патріоти рідної країни – дошкільнята ЗДО №21 «Золота рибка» разом із дорослими взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави з нагоди Дня вигнання фашистських окупантів з України.


* * *

Міська лабораторія із впровадження вальдорфської педагогіки

24 жовтня на базі закладу дошкільної освіти №21 (завідувач Кирик Л.В.) розпочала роботу щорічна міська лабораторія із впровадження вальдорфської педагогіки «Створення сприятливих умов для виявлення природних задатків у дитини за педагогікою Рудольфа Штайнера».


* * *

Чудова осені пора – її вітає дітвора

Дзвінкоголосими піснями, народними хороводами, веселими іграми й естафетами 18 жовтня привітали дошкільнята «Золотої рибки» (ЗДО №21, завідувач Кирик Л.В.) щедру та привітну гостю – Золоту осінь.


* * *

Дарунки осені

Осінь – щедра пора не лише на фантастичні барви, смачні плоди, а й на творчі ідеї. 


* * *

Щедрий вересень для «Золотої рибки»

2019-2020 навчальний рік для ЗДО №21 «Золота рибка» розпочався зі щедрого урожаю на перемоги та відзнаки за участь колективу у різних конкурсах та освітню діяльність загалом:


* * *

Екскурсія до ліцею

Напередодні  Дня Захисника України та Дня Українського козацтва вихованці закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (керівник Людмила Кирик) відвідали Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.


* * *

Дошкільнята «Золотої рибки» долучилися до акції

Вихованці закладу дошкільної освіти №21 радо та завзято долучилися до акції, присвяченій Дню захисника України «Мої долоньки завжди будуть теплими для тебе…». 


* * *

Ігрова діяльність дошкільнят в полі зору педагогів

9 жовтня в закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) у форматі інтерактивного калейдоскопу відбувся семінар-практикум «Ігрова діяльність дошкільників: сучасний погляд». 


* * *

Наш садочок – рідний дім. Весело живеться в нім!

Під таким закликом 26 вересня зустрілися вихованці «Золотої рибки» на яскравому та різнобарвному майданчику ЗДО №21, щоби у колі друзів пограти у веселі ігри, естафети, заспівати улюблених пісень та вповні відчути себе найщасливішими малюками рідної країни.


* * *

День батьківської турботи

Весело живеться мешканцям ЗДО №21 «Золота рибка». А коли поруч мама й татусь ігри, розваги та заняття стають врази цікавішими!


* * *

Загальносадова толока «Осінні турботи працьовитої спільноти» (19.09)

Осінь – пора працьовитих та турботливих господарів. 


* * *

Методичне об’єднання вихователів старших груп

12 вересня на базі закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» розпочало свою роботу міське методичне об’єднання вихователів старших груп. 


* * *

Спортивний марафон «Золотої рибки»

Яскравим продовженням тижня фізичної культури та спорту у ЗДО №21 став спортивний марафон «Золотої рибки». Свою спритність, силу, витривалість продемонстрували дошкільнята у веселих естафетах та іграх.


* * *

Веселі перегони

   На велосипедах й самокатах змагаймося – здоров’я й сили набираймося! Під таким гаслом у ЗДО №21 «Золота рибка» в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту відбулися веселі перегони.


* * *

Зустріч друзів у «Золотій рибці»

2 вересня вихованці ЗДО №21 «Золота рибка» зустрілися у колі друзів, щоби відсвяткувати День знань.


* * *

Педагогічний колектив ЗДО №21 впевнено стартує у новий навчальний рік

Ось і промайнуло дзвінкоголосе, безтурботно щасливе, сонячно гаряче літо. На часі – турботи про те, як зробити життя дошкільнят у садку насиченим радісними, яскравими враженнями.


* * *

Ой на Івана, ой на Купала

Свято Купала – одне з найпоетичніших народних свят – сягає своїм корінням у глибину віків. Цього дня наші предки збирали трави і зілля, плели вінки з квітів, купалися та обливалися водою. Вважалося, що зілля, зібране в цей час, має цілющі властивості.


* * *

Щасливі зростаємо у рідному краї

27 червня напередодні державного свята Дня Конституції України усі мешканці закладу дошкільної освіти №21 «Золотої рибки» (завідувач Кирик Л.В.) від дорослого до малюка прийшли у вишиванках, а центральний майданчик замайорів різнокольоровими кульками й прапорцями.


* * *

З казкою літо яскраве – цікавіше та веселіше!

Казка – це завжди свято та радість. Вдвічі цікавішою стає казка, коли її переглядають у колі друзів під веселий щебет пташок.


* * *

Подарунки татусям

 Напередодні Всеукраїнського свята Дня батька вихованці ЗДО №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) з самого ранку захопилися майструванням подарунків для татусів.


* * *

Святкування Міжнародного дня захисту дітей у закладі дошкільної освіти №21

Творчий вихователь – творча дитина! Під таким гаслом у рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) відбулися майстер-класи для педагогів «Літній калейдоскоп: майструємо іграшки з покидькового матеріалу». 


* * *

Дитинство моє веселкове

Святкування Міжнародного дня захисту дітей у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» розпочалося з мистецького флешмобу «Дитинство має веселкове» (крейдовий живопис на асфальті). 


* * *

День сталої енергії

У День сталої енергії дошкільнята ЗДО №21 «Золота рибка» разом з дорослими активно долучилися до ефективного та економного використання природних ресурсів та електроенергії.


* * *

У Золотій рибці задзвенів Великодній дзвін

 

На дзвіниці дзвони дзвонять Великодні, голосні! 

Всюди втіха, всюди гомін, Всюди радісні пісні.


* * *

Великодня алея розквітла у «Золотій рибці»

Напередодні одного з найсвітліших християнських свят на території закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) замайоріла яскравими барвами Великодня алея. 


* * *

Педагогічний марафон «Сам собі режисер»

         Завершився марафон «Сам собі режисер» (ЗДО №21, завідувач Кирик Л.В.). Педагогічна скарбничка вихователів поповнилася креативними ідеями та інноваційними знахідками.


* * *

Засідання педагогічної школи Р.Штайнера

9 квітня на базі закладу дошкільної освіти №21 (завідувач Кирик Л.В.) відбулося чергове засідання педагогічної школи Р.Штайнера.


* * *

Театральна прем’єра «Золотої рибки»

1 квітня вихованці ЗДО №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) взяли участь у міському дитячому творчому конкурсі «Жива казка». Юні актори представили казку «Украдений сміх».


* * *

Педагогічний марафон

В атмосфері творчості, професіоналізму та інноваційності по дошкільному навчальному закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) впевненою ходою крокує педагогічний марафон «Сам собі режисер». 


* * *

Пишаємося перемогою юних шахістів

13-14 березня п’ятеро вихованців закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Л.В. Кирик) взяли участь у першості міста з шахів серед дітей дошкільного віку.


* * *

Семінар практичних психологів

6 березня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти № 21 (завідувач Кирик Л.В.) відбувся семінар для практичних психологів «Психологічний аспект підготовки та участі у фаховому конкурсі».


* * *

Гуманне та відповідальне ставлення до тварин виховується змалку

1 березня дошкільнята старшого віку ЗДО №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) разом із малюками усієї країни долучилися до просвітницько-виховного проекту, започаткованого Благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа». 


* * *

Екскурсія до школи

27 лютого 2019 року проведено екскурсії до навчально-виховного комплексу №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв для дошкільників старшого віку – майбутніх школярів.


* * *

Створення умов успішного старту майбутнього першокласника

25 лютого у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) відбулася педагогічна рада на тему «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти як важливої умови вирішення пріоритетних конструктів Концепції Нової української школи». 


* * *

Садочкова вітальня «Золотої рибки»

Виховання здорової, соціально адаптованої, всебічно розвиненої людини з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом в закладі дошкільної освіти неможливе без надійного зацікавленого партнера – батьківської громади.


* * *

Тиждень педагогічної майстерності у «Золотій рибці»

З 11 по 15 лютого у «Золотій рибці» (ЗДО №21, завідувач Кирик Л.В.) тривав тиждень педагогічної майстерності, творчості та натхнення. 


* * *

Снігові фантазії «Золотої рибки»

         У ЗДО №21 (завідувач Кирик Л.В.) відбувся конкурс Снігової споруди. Зима цього річ не лінувалась – насипала вдосталь снігу, то ж і сніговим фантазіям не було меж.


* * *

Педагогічна школа Р.Штайнера

         23 січня у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Л. Кирик) продовжила роботу традиційна педагогічна школа Рудольфа Штайнера. Вихователі дитячих садків міста – прибічники вальдорфського виховання – зустрілися, щоби дізнатися про особливості організації життєдіяльності дошкільнят відповідно ритму.


* * *

Талановиті перлинки «Золотої рибки»

         17 грудня напередодні різдвяних та новорічних свят в закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) відбувся концерт для батьків вихованців «Талановиті перлинки».

 


* * *

Заклад дошкільної освіти та Нова українська школа: лінії перетину

 30 листопада 2018 року на базі ЗДО №21 (завідувач Л. Кирик) відповідно до плану роботи науково-методичного центру управління освіти і науки міської ради відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів міста «Форму


* * *

Дошкільна освіта Кам`янця-Подільського – випереджаємо час

29 листопада на базі закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Людмила Кирик) відбувся міський теоретико-практичний семінар для керівників закладів дошкільної освіти на тему: «Формування нового освітнього простору закладу дошкільної освіти в умовах реформи НУШ».


* * *

Засідання Психологічної студії

2 листопада 2018 року в м. Києві відбулося чергове засідання Психологічної студії ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» на тему «Нормативні та етичні аспекти організації роботи практичного психолога». 


* * *

Участь у Всеукраїнському експерименті

            19 жовтня у м. Києві відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему «Створюємо освітнє середовище для дітей раннього віку»


* * *

Подаруй друзям сонячного смайлика

Яке ж свято без гарного настрою…Саме сьогодні у рамках святкування Дня Дошкілля у дитячому садочку №21 «Золота рибка» (завідувач Л. Кирик) відбулася art-акція «Подаруй друзям сонячного смайлика». 

 


* * *

«Золота рибка» в осінньому колориті

У День Кольорової Феєрії вихованці «Золотої рибки» (ЗДО №21, завідувач Л.Кирик) «розмалювали» садок барвами золото-багряної осені. 


* * *

День Чарівної казки у «Золотій рибці»

Казковими пригодами розпочалися очікування радісного сонячного свята Дня Дошкілля. Казка приходить у життя малюків по-різному: через улюблену зачитану книжку, у бабусиних оповідках або яскравих мультиках.


* * *

Всесвітній день прибирання

У Всесвітній день прибирання мешканці закладу дошкільної освіти №21«Золота рибка» (завідувач Людмила Кирик) дружною командою наводили лад на території садочка. 


* * *

Олімпійський тиждень у Золотій рибці

10 вересня у закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) стартував Олімпійський тиждень упродовж якого малюки знайомилися із різними видами спорту, вправлялися у швидкості, кмітливості та витривалості. У закладі було проведено багато цікавих заходів із залученням усіх вихованців педагогів, батьків.


* * *

Спрямування векторів дошкільної освіти на курс творчості та професіоналізму

Стартував новий навчальний рік, а разом з ним і пошуки нових, ефективних та прогресивних методів, форм взаємодії із сучасними дошкільнятами. 

 


* * *

Свято зустрічі усіх – і дорослих, і малих

Зустріч – це завжди свято! Ось і сьогодні «Золота рибка» щиро відчинила двері для малят та дорослих, батьків та гостей. 


* * *

Навчальний рік завершився! Вітаємо новий навчальний рік!

31 серпня у колі розуміння, професіоналізму та творчого пошуку зібралися однодумці – педагогічні працівники закладу дошкільної освіти №21 (завідувач Людмила Кирик). 


* * *

Виховуємо патріотичні почуття змалку

Любов до Батьківщини для дитини – це любов до того що її оточує.

Переконанні, що свідоме почуття своєї приналежності до України, щире бажання бачити її мирною та щасливою допоможе зростати нашим вихованцям гідними патріотами рідної Держави.


* * *

Ми маленькі українці

З нагоди святкування Дня Конституції України 27 червня в закладі дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Людмила Кирик) відбулася тематичне свято «Живи та міцній, українська Державо!» під час якого вихованці закладу прийняли участь у патріотично-правовій ігротеці «Подорожуємо Україною», музичній розвазі «Мій рідний край!».


* * *

Літо – чудова пора

Наші малюки так само, як і ми, дорослі, радіють сонячним променям, зеленій травичці та лагідній краплині води. Літо – найкраща пора, щоб зміцнити здоров’я дитини. Сонце, повітря, вода – магічно впливають на дітей, і до речі це засоби, котрі, як-то кажуть, «під рукою».


* * *

Майбутні олімпійці, на старт!

У променях привітного сонечка у перший день літа вихованці закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Л. Кирик) відчули себе справжніми спортсменами. 1 червня у садку відбулися Малі олімпійські ігри.


* * *

День вишиванки

Вишиванка – для українців не лише вбрання, яке одягається у найважливіші дні життя або на свята. Це – символ приналежності до роду та нації.


* * *

День матері у «Золотій рибці»

Напередодні сонячного й зігрітого любов’ю Дня матері 11 травня у ЗДО №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) відбулося музично-спортивне свято «Мама і я».


* * *

Безпека вихованців – у власних руках та в полі зору дорослих

Стрімке, подекуди тривожне сьогодення вимагає від сучасного дошкільника уміння вирізняти основні небезпечні чинники довкілля, знати правила безпечної поведінки як вдома, так і поза межами домівки. Саме тому у дошкільному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) значна увага приділяється формуванню безпечної поведінки вихованців.


* * *

«Золота рибка» знову вітає призерів

     05 квітня завершився міський VІ шаховий турнір для дітей дошкільного віку. У фінал вийшли кращі з кращих шахматистів садочків. Нам приємно відзначити, що серед них ІІ місце посіла Кобернюк Марія (старша група «А»), ІІІ місце – Стрільчук Володимир (старша група «В»).


* * *

Весняна толока

 В рамках проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та загальноміської акції з благоустрою «Весняна толока» 05 квітня працівники закладу дошкільної освіти №21 (завідувач Людмила Кирик) активно долучилися до впорядкування своєї та прилеглої території. Дружно кипіла робота. Всі отримали задоволення від плідної співпраці, від розуміння того, що кожен вніс свою невеличку частку в оновлення свого міста.


* * *

У «Золотій рибці» розквітла Великодня алея

Великдень святкують майже в усіх куточках нашої планети, це свято тому й називають «великим днем», бо він символізує перемогу добра над злом, зародження надії й радості.


* * *

Хореографічний конкурс у «Золотій рибці»

28 березня 2018 року вихованці закладу дошкільної освіти «Золота рибка»(завідувач Людмила Кирик) взяли участь у міському конкурсі хореографічного мистецтва «Мистецькі намистинки».


* * *

Екскурсія до школи

Школа і дитячий садок – дві суміжних ланки в системі освіти. Дошкільний навчальний заклад № 21 «Золота рибка» тісно співпрацює з навчально-виховним комплексом №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає найбільш успішно почати їм своє навчання і зробити більш плавним і безболісним перехід в «нове життя».


* * *

Пишаємося перемогою

15 лютого відбувся заключний етап міського конкурсу професійної майстерності «Кращий практичний психолог ЗДО». 


* * *

Як дошкільнята весну закликали

Виховання дошкільнят на засадах народознавства, кращих традиціях та звичаях українського народу є невід’ємною складовою роботи педагогічного колективу ЗДО №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик).


* * *

Акція для учасників АТО та закладів освіти м. Волноваха

Дошкільнята закладу дошкільної освіти №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) разом із батьками та вихователями  активно долучилися до акції для учасників АТО та закладів освіти м. Волноваха. Із щирим бажанням надати допомогу було зібрано канцелярські товари та книги для учнів м.Волноваха, засоби гігієни, продукти харчування та одяг для бійців АТО.

Усі мешканці «Золотої рибки» бажають мирного неба над простором рідної країни та надсилають тепло своїх сердець. 


* * *

Увага! Кір!

 

В Україні за минулий рік захворюваність на кір зросла більш ніж у 16 разів. Тривожною є ситуація з кором і цього року. Тому своєчасне виявлення випадків захворюваності на кір, адекватна організація лікувально-профілактичних заходів і боротьба за елімінацію кору є пріоритетним завданням працівників дошкільного закладу, які мають тісно співпрацювати з місцевими закладами охорони здоров’я.


* * *

Турбота маленьких сердець

У світлий день Богоявлення Господнього дошкільнята ЗДО №21 "Золота рибка" принесли часточку тепла й радощів у Центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг "Турбота"


* * *

Різдвяний вертеп у дитячому садку

Шануймо українські традиції!

15 січня, у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) дорослі та діти гучно святкували Різдвяні свята, зокрема свято Маланки.


* * *

До малюків завітав святий Миколай

Для дошкільнят зимова пора – час здійснення бажань. Вони вірять і чекають на диво.


* * *

Вітаємо молодих колег з перемогою!

12 грудня вихователі-початківці закладу дошкільної освіти №21 взяли участь у міському конкурсі проектів «Сучасні технології взаємодії з батьківською громадою».


* * *

Осінні перетворення

Осінь – багата щедра пора, яка не перестає нас дивувати розмаїттям фарб та плодів. 


* * *

Педагогічна школа Р.Штайнера

У дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Л. Кирик) продовжила роботу традиційна дворічна педагогічна школа Рудольфа Штайнера. 1 листопада на засіданні зустрілися вихователі дитячих садків міста – прибічники вальдорфського виховання. 


* * *

Тиждень безпеки у «Золотій рибці»

Навчити дошкільнят правилам безпечної поведінки за будь-яких обставин – головна мета педагогів. З цією метою у дошкільних закладах систематично проводяться Тижні безпеки.


* * *

МАЙСТЕР-КЛАС ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ДНЗ

25 жовтня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу № 21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) відбувся майстер-клас для практичних психологів ДНЗ на тему: «Робота практичного психолога ДНЗ з питань виявлення та розвитку дитячих здібностей», проведений практичним психологом Євчук Л.М.


* * *

Міський конкурс «Краща праля ДНЗ»

20 жовтня на базі дошкільного навчального закладу №30 відбувся заключний етап міського конкурсу «Краща праля ДНЗ». «Золоту рибку» (дошкільний навчальний заклад №21, завідувач Л.Кирик) на конкурсі гідно представила праля з 19-річним стажем роботи Вікторія Буйняк.


* * *

Зростають справжні козаки

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) барвистим рушничком розгорнулися різні форми роботи з малюками: тематичні заняття, міні-флешмоби, артгалереї, музичні й спортивні розваги тощо. Усі заходи об’єднала одна важлива й актуальна мета сьогодення дошкільної освіти – виховання у сучасних дітей паростків почуття патріотизму, поваги й шани до славного козацтва України.


* * *

Без свята не буває дитинства

 

І знову «Золота рибка» святкує день народження – весело, яскраво, незабутньо. Нашому дошкільному навчальному закладу №21 (завідувач Л.Кирик) виповнилося 45 років!


* * *

День батьківського самоврядування: експеримент, відкриття та радість спілкування

Професія вихователя творча, цікава, позитивна та водночас складна й відповідальна. 18 вересня у цьому змогли переконатися батьки вихованців дошкільного навчального закладу №21 (завідувач Л.Кирик). 


* * *

«Золота рибка» святкує день Дітвори

Щирий сміх, барвисті прапорці й повітряні кульки, весела музика стали 15 вересня візиткою дошкільного навчального закладу №21  (завідувач Л. Кирик). Запитаєте чому? Та тому, що усі мешканці «Золотої рибки» святкували день Дітвори.


* * *

День спорту та здоров’я у «Золотій рибці»

Називати переваги занять спортом для дошкільнят можна нескінченно довго. Саме фізичне виховання є важливим фактором не лише зміцнення здоров’я дітей, а й соціалізації, становлення впевненої у своїх силах особистості. 


* * *

Безпека дошкільнят на дорозі – в руках дорослих

Збереження життя та здоров’я маленьких громадян України – найважливіший пріоритет у роботі  педагогічних працівників.


* * *

Засідання методичного об’єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку: на часі курс на оновлення та реформаторські зміни у дошкільній освіті

06 вересня на базі ДНЗ №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) відбулося перше засідання методичного об’єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку.


* * *

«Золота рибка» вітає усіх зі святом знань!

Зважаючи на актуальні події, які відбуваються в житті України, дошкільнята разом з усіма впевнено зробили перший крок у Євросвіт.


* * *

На часі – розроблення ефективної стратегії педагогічної діяльності на новий 2017-2018 навчальний рік

31 серпня у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Л.Кирик) проведено педагогічну раду. Педагоги проаналізували діяльність закладу за минулий навчальний рік та оздоровчий період,  обговорили завдання та план роботи на новий 2017-2018 навчальний рік.


* * *

У рідній країні зростають малята здоровими і щасливими

27 червня у дошкільному закладі №21 (завідувач Людмила Кирик) відбулася музична розвага «Усі ми любимо свій рідний край». присвячена Дню Конституції України. Цього дня усі мешканці «Золотої рибки» від дорослого до малюка прийшли у вишиванках, а центральний майданчик замайорів різнокольоровими кульками й прапорцями.


* * *

Подорож до країни М’ячландії

         Яким буває м’яч? Футбольним, волейбольним, баскетбольним… А іще він буває кольоровим, як літо, та веселим, як наші малята.


* * *

Літо – пора веселих розваг та ігор

Літо… Пора невичерпних рухливих, розважальних та пізнавальних можливостей. У цьому легко пересвідчитися, зазирнувши на подвір’я дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.). Веселі рухливі та захоплюючі дидактичні ігри, будівництво пісочних споруд, плескання у воді або просто довірливі бесіди з друзями – для кожного з малюків знаходиться справа до душі.


* * *

Свято дитинства

«Свято дитинства першочервневе – це свято для тебе, і свято для мене». Під таким життєрадісним та запальним гаслом 1 червня у сквері «Гунські криниці» відбулося свято приурочене Дню захисту дітей. 


* * *

Дошкільнята «Золотої рибки» святкують День вишиванки

18 травня 2017 року  у дошкільному  навчальному  закладі №21 проведено День вишиванки. Учасниками тематичного дня стали  вихованці усіх вікових категорій,  батьки, працівники дошкільного навчального закладу.


* * *

Малята ДНЗ №21 за сталу енергію та чисте довкілля

Педагогічний колектив дошкільного закладу №21 щиро переконаний, що формування бережливого ставлення до природи, виховання еколого доцільної та економічно раціональної поведінки мають стати першочерговими складовими дошкільного виховання. Саме тому усі мешканці «Золотої рибки» – від малого до великого – щиро відгукнулися та стали активними учасниками заходів до Днів сталої енергії, що прокотилися містом.


* * *

Разом з дорослими крокуємо до Європи

Малята дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) разом з дорослими долучилися до святкування Дня Європи – символу започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.


* * *

Розвиток творчих здібностей дошкільнят у світлі вальдорфської педагогіки

20 квітня 2017 року у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) вкотре зустрілися вихователі дошкільних закладів міста – слухачі педагогічної школи Р.Штайнера. Цінителі вальдорфської педагогіки цього дня обговорили особливості та можливості розкриття творчого потенціалу дитини у різних видах мистецтва.


* * *

Великодня алея «Золотої рибки» знову розквітла святковими барвами

 

Кожна пора року має свої свята та традиції, які зародилися в сиву давнину, однак наповнюють наше життя особливим сенсом і донині. Весняної пори, коли ідея перемоги добра над злом, світла над темрявою стає особливо актуальною, мільйони людей по всьому світу зустрічають найбільше християнське свято Воскресіння Хрестове.


* * *

Офіційна церемонія нагородження переможців конкурсу «Вихователь року-2017»

14 березня на базі ДНЗ №23 «Лелека» відбулося урочисте нагородження переможців та дипломантів міського етапу конкурсу професійної майстерності «Вихователь року-2017».


* * *

Зростайте деревця разом із малюками

7 березня вихованці дошкільного навчального закладу №21 разом із завідувачем Людмилою Кирик висадили на території садка 8 плодових дерев: черешні, абрикоси, яблуні. 


* * *

Педагогічні умови формування музичної культури дошкільників

Одним із засобів ефективного розвитку як емоційної, так і рефлексивної культури дітей першого семиріччя є музична діяльність. Педагоги дошкільного навчального закладу №21 (завідувач Кирик Л.В.) щиро переконані, що дошкільний вік – це період накопи­чення музичних вражень, інтенсивного музичного сприймання, розвитку емоційної сфери та творчої уяви. Завдяки створеному музично-емоційному середовищу відбува­ється розвиток почуттів вихованців.


* * *

Вітаємо переможця конкурсу «Вихователь року – 2017»

Завершився міський конкурс професійної майстерності «Вихователь року – 2017». Педагогічний колектив ДНЗ №21 (завідувач Кирик Л.В.) щиро вітає колегу, учасницю конкурсу – вихователя Кічковську Н.М. з перемогою. У напруженій боротьбі Наталя Миколаївна посіла почесне ІІ місце.


* * *

Малюнки на сніжному полотні

Перетворення освітнього процесу на творчу педагогічну взаємодію дорослого з дітьми сприяє розвитку креативної, ініціативної особистості. То ж педагоги дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) використовують будь-яку нагоду, щоби залучити вихованців до нетрадиційних видів діяльності.


* * *

«Хай зростають козачата Україну прославляти»

Виховання почуття патріотизму у сучасних дошкільників в умовах сьогодення є важливою складовою рівня духовної самосвідомості народу. Зважаючи на таку високу відповідальність у вихованні майбутніх громадян-патріотів колектив дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) здійснює освітньо-виховну діяльність шляхом проведення різних форм організації діяльності дошкільнят: тематичні заняття, виставки, розваги та конкурси, екскурсії тощо. 


* * *

Засідання педагогічної школи Р.Штайнера

31 грудня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу №21 (завідувач Кирик Л.В.) відбулося чергове засідання педагогічної школи Р.Штайнера.


* * *

Майстерні творчості «Золотої рибки» для батьків

Хвилею позитиву, гарного настрою та доброзичливих відгуків прокотився дошкільним закладом № 21 (завідувач Кирик Л.В.) тиждень майстер-класів, організованих педагогами закладу для батьків вихованців. 

 


* * *

Пташка «Радості» - передвісник весни та добра

3 лютого у передчутті наближення романтично теплої весни,  напередодні свята Стрітення Господнє педагоги дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) зустрілися у творчій майстерні з виготовлення обрядових символів. 


* * *

«Зимові забави» у дошкільному садку

Зима – чудова пора року! Скільки радості для малят! Однією з найбільш ефективних форм активного відпочинку дітей є фізкультурні розваги та свята.


* * *

День відчинених дверей у «Золотій рибці»

Зранку 19 січня 2017 року поважні та серйозні дошкільнята вели своїх батьків, дідусів та бабусь до дитячого садка №21 «Золота рибка». І це не дивно. Адже цей день був особливим – днем, коли садок відчиненими дверима запросив дорослих познайомитися з дошкільним закладом, так би мовити, із середини: його традиціями, правилами, особливостями освітньо-виховної роботи.


* * *

Крижане мереживо

Мороз, вода і творчі вихователі створили разом з малюками «Золотої рибки» справжнє зимове диво. Одна із ялинок на подвір’ї дитячого садка у сонячний морозний день враз перетворилася на різнобарвну крижану чудасію. 


* * *

Новорічні свята

Зелена пишна ялинка, веселі зимові ігри, довгоочікуваний Дід Мороз з подарунками... У кого з дорослих ці спогади не викликають усмішки та хороших вражень. У кого з дітей ці новорічні атрибути не навіюють сподівань на чарівні подарунки. З 26 по 30 грудня у "Золотій рибці" веселим серпантином розгорнулися новорічні ранки. Веселі пісні, вірші про Діда Мороза, цікаві ігри захопили у новорічний вирій і дорослих і малечу.


* * *

Подарунки від помічників Святого Миколая

   У передсвяткові дні малята дошкільного навчального закладу №21 отримали солодкі подарунки та лісову красуню-ялинку від щирих та уважних помічників Святого Миколая – народного депутата Володимира Мельниченко, міського голови Михайла Сімашкевича та начальника управління освіти і науки Світлани Старченко.


* * *

І маленькі, і дорослі Миколая ждуть у гості

19 грудня 2016 року. З особливим нетерпінням чекають на Святого Миколая-Чудотворця діти – адже для них це означає веселе свято й подарунки. То ж важко й передати щиру радість й захоплення маленьких мешканців «Золотої рибки», коли через вікна вони угледіли, як по подвір’ю садочка крокує справжнісінький Миколай. Ну а потім, як і годиться, усі знайшли свої омріяні подарунки – Святий Миколай не забув ні про кого! 


* * *

Вітаємо переможців

Молодих креативних педагогів початківців визнано переможцями у міському конкурсі програм розвитку дошкільного закладу "Горизонт 2020". Гран-прі стало нагородою, як для молоді так і для усього педагогічного колективу "Золотої рибки".


* * *

Подяка до Дня волонтера

У переддень

Міжнародного дня добровольців задля економічного та соціального розвитку

колектив дитячого садка «Золота рибка»

визнано кращим серед дошкільних закладів міста за безкорисливу соціально-спрямовану діяльність, свідому громадську позицію, сприяння розвиткові волонтерського руху.

 

Такою високою відзнакою ми завдячуємо колективу дошкільного закладу та вам,

батьківська громадо!

Шановні батьки,

щиро вдячні вам за щоденну

підтримку у вихованні патріотичного гарту наших малюків –

майбутніх громадян України,

за небайдужість та милосердя

до усіх, хто чекає допомоги,

підтримки та душевного тепла. 


* * *

Знаємо, уміємо, зможемо, якщо ми разом з батьками!

30 листопада у дошкільному закладі №21 «Золота, рибка» відбулося розважально-інтелектуальне шоу «Знаємо, уміємо, зможемо!». 


* * *

Конструктор дитячого всесвіту

29 листопада відбувся міський конкурс програм розвитку дошкільного закладу «Горизонт-2020». Молоді педагоги дитячих садків, члени асоціації «Нове коло» представили на розсуд журі різноманітні проекти та програми.


* * *

Дошкільнята вітають мужніх і відважних солдат у День захисника України.

Патріотизм – це особливе безумовне й високосмислове почуття-цінність, яке характеризує ставлення особистості до свєї Батьківщини. Творчі й активні педагоги дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) повсякчас намагаються виховувати своїх дошкільнят в атмосфері шанобливого ставлення до національних святинь, традицій та надбань рідного народу.


* * *

«Всі ми вийшли з дитинства…»

23.09.2016 року у дошкільному навчальному закладі № 21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) відбувся День батьків – захід, що став продовженням доброї традиції взаємодії як для дітей та їх батьків, так і для педагогічного колективу. 


* * *

«Золота рибка» святкує День дітвори

Дзвінкоголосим гомоном, радісним сміхом та безтурботно щасливим настроєм прокотився 22 вересня по дошкільному навчальному закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) День дітвори. Розваги, хвилинки-веселинки, мульти-феєрія, мандрівки казкових героїв по групах захопили, об’єднали, закружляли усіх дошкільнят садка.


* * *

Всеукраїнський день дошкілля

Напередодні Всеукраїнського дня дошкілля у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) відбулися урочисті заходи.  Кожен працівник дитячого садка отримав на свою адресу теплі й приємні слова-привітання із найкращими побажаннями від завідувача Кирик Людмили Вікторівни, а найкращі – Почесні грамоти та Подяки від управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.


* * *

Постійний розвиток і навчання – кредо справжнього педагога

Навряд чи хтось посперечається з тим, що педагог має не лише розвивати й навчати малюків, а й постійно розвиватися і навчатися сам. Саме тому у День педагога вихователям та фахівцям дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) було надано можливість взяти участь у різних методичних заходах.


* * *

«Україна – це ми!»

19 вересня ранок у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» (завідувач Кирик Л.В.) розпочався із незвичного творчого заходу – Art-street виставки «Україна – це ми!». 


* * *

Дошкільнята «Золотої рибки» привітали вихованців ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

Створенню позитивного іміджу дошкільного навчального закладу сприяє організація співпраці з громадськістю. Плідна взаємодія дошкільного навчального закладу №21 та ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою є визначним фактором патріотичної та культурної просвіти вихованців.


* * *

Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку

16 вересня вихователь-методист дошкільного навчального закладу №21 Гонківська І.Т. у складі делегації від міста відвідала у м.Києві презентацію інноваційної освітньої програми для дошкільних навчальних закладів «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку». 


* * *

Велопробіг у Європейському сквері

Серед чинників, що мають благодатний вплив на здоров’я наших малюків, безперечно, заняття спортом займає одне з перших місць.


* * *

Виховання та розвиток наймолодших – курс на сучасні тенденції та досягнення дошкільної освіти

08 вересня на базі ДНЗ №21 «Золота рибка» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів груп раннього віку.


* * *

«Золота рибка» вітає усіх зі святом знань!

1 вересня завжди було й буде світлим і радісним, найбільш очікуваним святом для тих, хто вперше переступає поріг дитячого садка, хто з нетерпінням чекає зустрічі з друзями, та тих, хто поведе своїх вихованців по безкінечно цікавій та яскравій дорозі пізнання.  


* * *

Педагогічний колектив ДНЗ №21 впевнено стартує у новий навчальний рік

Ось і промайнуло дзвінкоголосе, безтурботно щасливе, сонячно гаряче літо. На часі – турботи про те, як зробити життя дошкільнят у садку насиченим радісними, яскравими враженнями.


* * *

«Золота рибка» напередодні великодніх свят

 

Великоднє свято здавна асоціюється в українського народу із відродженням тепла й світла, із добром та душевною благодаттю. То ж не дивно, що саме напередодні великодніх подій у дошкільному навчальному закладі відбулися благочинні заходи.


* * *

Майстер-клас з навчання англійської мови для керівників гуртків

15 квітня на базі дошкільного навчального закладу №21 відбувся майстер-клас з навчання англійської мови для керівників гуртків. Поплавська Оксана Іванівна, керівник гуртка «Hello» ДНЗ №21, як учасник обласного семінару-практикуму керівників гуртків англійської мови дошкільних навчальних закладів за темою «Реалізація варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти через освітню лінію «Іноземна мова», поділилася з колегами інформацією та своїми враженнями.


* * *

Педагогічна школа Р.Штайнера

12 квітня 2016 року на базі дошкільного навчального закладу №21 проведено практичне заняття для слухачів педагогічної школи Р.Штайнера. Вихователі дошкільних закладів міста ознайомилися з умовами створення оптимальної рухової активності дошкільнят протягом дня, як запоруки накопичення досвіду вольової сфери та вражень органів чуттів.


* * *

Шестирічний кам’янчанин Андрійко Стрільчук – срібний призер чемпіонату області з шахів

25-26 березня у м. Хмельницькому відбувся чемпіонат області з шахів серед дітей до восьми років. Одним із учасників делегації кам’янчан (учнів 1-2 класів) став чемпіон міста серед дошкільнят – вихованець ДНЗ №21 Андрійко Стрільчук. Юний шахіст вже з першого дня показав гарні результати та привіз до рідного міста срібну медаль й грамоту за друге почесне місце.


* * *

Обласний семінар-практикум керівників гуртків англійської мови

З метою забезпечення повноцінного входження України в єдиний європейський освітній простір 23 березня 2016 року у місті Хмельницькому на базі дошкільного навчального закладу №40 відбувся обласний семінар-практикум керівників гуртків англійської мови дошкільних навчальних закладів на тему «Реалізація варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти через освітню лінію «Іноземна мова».


* * *

«Золота рибка» знову вітає призерів

18 березня завершився міський турнір з шахів серед дітей дошкільного віку. У фінал вийшли кращі з кращих шахматистів садочків. Нам приємно відзначити, що серед них 1 місце посів Стрільчук Андрій (вихованець групи спеціального призначення), ІІІ місце – Березкін Міша (вихованець старшої групи «А»).


* * *

Шевченківські дні у «Золотій рибці»

Ось уже кілька років поспіль у дні, коли уся Україна вшановує пам'ять Великого Кобзаря, у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» традиційно проходять тематичні заходи, присвячені його творчості. З 4 по 11 березня для дошкільнят організовано й проведено різноманітні заняття, бесіди й полілоги, літературні вікторини, театралізовані міні-вистави за творами українського поета.


* * *

Юні таланти хорового мистецтва

24 лютого стартував перший день міського конкурсу дитячого хорового мистецтва «Кольорові нотки».

У приміщенні святково прикрашеної музичної зали представляли свої таланти та артистичні здібності вихованці «Золотої рибки» - дошкільнята старших груп та групи спеціального призначення. 


* * *

Солодкі подарунки від помічників Святого Миколая

У передсвяткові дні малята дошкільного навчального закладу отримали солодкі подарунки та лісову красуню-ялинку від щирих та уважних помічників Святого Миколая – народного депутата Володимира Мельниченко, міського голови Михайла Сімашкевича та начальника управління освіти і науки Світлани Старченко.


* * *

Майбутні чемпіони з шахів підростають у «Золотій рибці»

17 грудня 2015 року за сприяння управління освіти і науки у міському шахово-шашковому клубі «Гросмейстер» відбувся товариський матч з шахів серед дітей дошкільного віку.


* * *

Міжнародний форум «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства»

Консолідуючи зусилля наукової та освітянської еліти для розв'язання кризової ситуації, налагодження механізму демократичного діалогу з державними інституціями, залучення широкого кола науковців, освітян, представників урядових структур та засобів масової інформації до обговорення питання щодо реального стану та проблем реформування науково-освітянської сфери України, 30 листопада 2015 року у місті Києві, відбувся Міжнародний форум «Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства». Проведення форуму проходило за підтримки Верховної Ради України.


* * *

Туристичні змагання у «Золотій рибці»

 Туризм приваблює дітей дошкільного віку не лише пізнавальною діяльністю, він – безцінний засіб фізичного виховання й активного відпочинку на природі.


* * *

Міська лабораторія із впровадження вальдорфської педагогіки «Створення сприятливих умов для виявленн

29.10.2015р. У дошкільному закладі продовжила роботу міська лабораторія із впровадження вальдорфської педагогіки «Створення сприятливих умов для виявлення природних задатків у дитини за педагогікою Рудольфа Штайнера».


* * *

Відбулося перше засідання динамічної групи вихователів груп раннього віку «Впевнений старт – компете

22 жовтня на базі ДНЗ №21 у рамках роботи методичного об’єднання вихователів груп раннього віку відбулося засідання динамічної групи «Впевнений старт – компетентна й ефективна педагогічна діяльність» з питання надання методичної допомоги вихователям-початківцям.


* * *

Формуємо повагу до мужності й героїзму захисників України змалку

Важливим напрямом патріотичного виховання дошкільнят є їх прилучення як до народознавства – вивчення культури, звичаїв рідного народу, так і формування поваги до мужності й героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності сьогоднішньої України.


* * *

Творчі дошкільнята

25 вересня 2015 року уже відома для жителів будинків прилеглих до території ДНЗ №21 алея «Золотої рибки» знову замайоріла яскравими, життєрадісними барвами. І з’явилися на ній не квіти, не буйне листя, а різноманітні іграшки.


* * *

Дітвора «Золотої рибки» святкує День дошкілля

23 вересня 2015 року.  По особливому динамічним, насиченим та яскравим видався День дітвори в дошкільному навчальному закладі №21 у рамках святкування Всеукраїнського дня дошкілля.


* * *

Зустріч педагогів ДНЗ №21 «Золота рибка» із викладачами Кам’янець-Подільського національного універс

22 вересня 2015 року в рамках відзначення Всеукраїнського дня дошкілля під час тематичного Дня науки у дошкільному закладі №21 відбулася зустріч за круглим столом із викладачами Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка. Педагогічний фрістайл на тему «Забезпечення неперервності дошкільної та початкової шкільної освіти через реалізацію принципу наступності» пройшов у щирій, довірливій атмосфері. 


* * *

Дошкільнята «Золотої рибки» – за мир!»

 21 вересня у Міжнародний день миру вихованці дошкільного закладу приєдналися до усіх жителів планети, щоби продемонструвати своє, по-дитячому щире, бажання жити у мирі та злагоді. Протягом дня для дошкільнят було організовано й проведено тематичні заняття, бесіди, полілоги. Та найбільш яскравою подією для малюків стало виготовлення разом з батьками та вихователями голубів у техніці оригамі, якими прикрасили «Дерево миру» на території садка.      


* * *

«Золота рибка» зустріла новий навчальний рік щасливими посмішками дошкільнят.

1 вересня вихованці ДНЗ №21 святкували День знань. Розпочалося свято на спортивному майданчику з традиційного урочистого підняття прапору дошкільного закладу. А потім усі дружно разом – і дошкільнята, і дорослі – натхненно та радісно заспівали гімн «Здрастуй, любий садочок».


* * *

ДНЗ №21 – курс на динамічний розвиток сучасних дошкільнят відповідно вимог Базового компоненту

Закінчилося літо, а отже час підвести підсумки попереднього навчального року та визначити напрями роботи педагогічного колективу надалі. 31 серпня 2015 року у дошкільному закладі №21 відбулася педагогічна рада на тему «Реалізація завдань дошкільної освіти у векторі сучасності та динамічного розвитку відповідно вимог Базового компоненту».


* * *

Оздоровча кампанія 2015 року закінчилася. Час звітувати.

 

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу №21 «Золота рибка» протягом оздоровчого періоду з 01.06.2015р. по 31.08.2015р. працював над створенням комфортних умов для фізичного, психічного, розумового, художньо-естетичного розвитку кожної дитини. В установі були створені безпечні умови для відпочинку та оздоровлення дітей. Дошкільний навчальний заклад переведено на літній режим роботи.          


* * *

Майбутні олімпійці йдуть вперед.

 

Серед чинників, що мають благодатний вплив на наше здоров’я, безперечно, заняття спортом займають одне з перших місць. Саме тому дошкільнята ДНЗ №21 «Золота рибка» 24 червня 2015 року взяли активну участь у заходах в рамках відзначення «Олімпійського дня», що проходили на міському стадіоні ім. Г.Тонкочеєва. Майбутні олімпійські чемпіони пройшли парадом разом з прославленими спортсменами міста, спілкувалися з олімпійським чемпіоном Сергієм Нагорним та змагалися з бігу на короткі дистанції. Вихованець нашого закладу Стас Хворостовський переміг серед хлопчиків-дошкільнят та отримав першу у своєму житті «золоту» медаль, а усі решта учасників –сертифікати учасників забігу та пам’ятні значки.


* * *

Вітаємо кухаря Валентину Вознюк із призовим другим місцем на конкурсі професійної майстерності.

 

10 червня 2015 року під патронатом управління освіти і науки відбувся міський конкурс професійної майстерності кухарів дошкільних навчальних закладів. 


* * *

Дарує літо кольори для України дітвори

 

2 червня 2015 року у сквері «Водойма» відбулося свято приурочене Дню захисту дітей. 


* * *

Юні патріоти виходять на старт

 

              У рамках проведення національно-патріотичного фестивалю «Україна – єдина країна» в дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» відбувся велопробіг під гаслом «Юні патріоти виходять на старт».


* * *

Національно-патріотичний фестиваль «Україна – єдина країна»

 

 6 травня 2015 року у дошкільному навчальному закладі №21 «Золота рибка» стартував національно-патріотичний фестиваль «Україна – єдина країна».


* * *